O nas

O firmie – poznaj wymiarmebli.pl

wymiarmebli.pl to firma specjalizująca się w produkcji wszelkiego rodzaju mebli na wymiar. Oferujemy realizację zamówień związanych z wykonaniem:

kuchni na wymiar,
szaf na wymiar,
mebli łazienkowych,
mebli pokojowych na wymiar
i wielu innych.

wymiarmebli.pl to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści. Ich wiedza i umiejętności, połączone z wykorzystaniem wysokiej jakości nowoczesnego sprzętu, pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższej jakości konstrukcje, idealnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagających.

Pasjonat i profesjonalista.

Co warto o nas wiedzieć?

Jak już wspomniano, stawiamy na jakość. Chcąc uzyskać niepowtarzalny, a tym samym trwały i wysokiej jakości efekt końcowy, w procesie produkcji wykorzystujemy tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiały. Współpracujemy z doświadczonymi i renomowanymi dostawcami surowców.

Wszystkie rodzaje mebli na wymiar wykonujemy z wysokiej jakości płyt, renomowanych producentów. Zamawiający może dowolnie wybrać ich kolorystykę i fakturę – co ważne, można je dowolnie łączyć, tworząc zarówno klasyczne, jak i nowoczesne kompozycje. Całość uzupełniają komponenty – to one odpowiadają za komfortowe i bezproblemowe użytkowanie mebli, a dokładniej ich wnętrz. Wszystkie akcesoria, tj. zawiasy, prowadnice do szuflad, zamki oraz wiele innych, również pochodzą od sprawdzonych dostawców. Zostały one wyprodukowane przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Dzięki temu nawet wieloletnie i intensywne ich eksploatowanie nie obniża ich jakości, ani nie zmienia funkcjonalności. Sprawia to, że szafy, zarówno w pierwszym dniu użytkowania, jak i po wielu latach, są tak samo funkcjonalne.

Na wszystkie wspomniane szafy i użyte akcesoria udzielamy gwarancji – dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że w przypadku awarii, które zdarzają się niezwykle rzadko, mogą liczyć na wsparcie specjalistów i możliwie szybkie ich usunięcie. Sposób naprawy awarii zawsze indywidualnie dopasowujemy do skali problemu.

Co jeszcze warto o nas wiedzieć?

Nie tylko produkujemy meble! Gotowe zestawy dowozimy własnym środkiem transportu do Twojego domu. Zapewniamy odpowiednie zabezpieczenie wszystkich elementów – bez względu na dzielącą odległość, meble na wymiar docierają do punktu docelowego w nienaruszonym stanie, dokładnie tak, jak je zapakowaliśmy.

Co ważne – nie zostawimy Cię z ich montażem. Nasi fachowcy zajmą się sprawnym i szybkim skręceniem mebli, bez względu na ich ilość czy miejsce instalacji. Jest to ogromna zaleta – nie musicie się martwić czytaniem i zrozumieniem instrukcji czy inwestować w akcesoria i narzędzia umożliwiające prawidłowe skręcenie części. Dzięki temu, że jesteśmy na miejscu, w przypadku wystąpienia niespodziewanych sytuacji, możemy natychmiast zareagować np. skrócić szafkę czy też zastosować estetyczne wypełnienia. Wszystkie pomiary na etapie projektowania dokonujemy z najwyższą starannością, a jeśli zdarzają się sytuacje nadzwyczajne – które wymagają od nas odpowiednich działań, to jesteśmy zawsze na nieprzygotowani.

Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Masz pytania odnośnie do zakresu świadczonych usług czy też może chcesz uzyskać szczegółowe informacje? Skontaktuj się z nami. Na podstawie uzyskanych danych, chętnie przygotujemy wstępną wycenę czy też wskażemy możliwe do zastosowania warianty materiałów.
Zapraszamy!

Nasi partnerzy